Vývod Albrechta z Valdštejna do 16 předků

 

První generace

  1. Albrecht Václav Eusebius z Valdštejna na Hostinném, Herzog von Friedland, von Sagan, von Glogau und zu Mecklenburg, Generalissimus * 14.9.1583 + 25.2.1634 Cheb

    PGH I:94

    Druhá generace

  2. Vilém IV. z Valdštejna na Hostinném, krajský hejtman královéhradecký † 24.2.1595

    PGH I:94

  3. Markéta ze Smiřic * 1555 † 22.7.1593

    PGH I:292

     

    Třetí generace

  4. Jiří z Valdštejna na Hostinném, krajský hejtman královéhradecký * 1519 † 17.5.1584

    PGH I:286

  5. Kateřina Slavatovna z Chlumu

    PGH I:286

  6. Albrecht ze Smiřic na Náchodě * 1528 † 6.12.1566

    PGH I:291

  7. Hedvika Zajícovna z Házmburka * 1533 † 28.3.1592

    PGH I:108

     

    Čtvrtá generace

  8. Zdeněk z Valdštejna na Hostinném a Hořicích † 29.8.1525

    PGH I:334

  9. Voršila z Vartemberka † 1536

    PGH I:334

  10. Jan ml. Slavata z Chlumu a Košumberka na Podlašicích † 1539

    PGH I:282

  11. Jitka Janovská z Janovic

    PGH I:282

  12. Zikmund ze Smiřic na Náchodě * 1468 † 1548/1552

    PGH I:291

  13. Kunigunde Vitzthum von Fitzthum

    PGH I:291

  14. Jan Zajíc z Házmburka na Budyni a Libochovicích, nejvyšší dědičný číšník království Českého * kolem 1490 † 2.10.1553

    PGH I:107

  15. Markéta Minstrberská * 27.12.1501 † 26.6.1551

    PGH I:202

     

    Pátá generace

  16. Jan z Valdštejna na Lomnici a Starém Městě † 1506

    PGH I:298

  17. Anna Švihovská z Rýzmburka

    PGH I:298

  18. Kryštof z Vartemberka na Děčíně, Tolštejně a Šluknově † po 1489

    PGH I:333

  19. Alena z Čečelic

    PGH I:333

  20. Jan st. z Chlumu a Košumberka, krajský hejtman kouřimský † před 1498

    PGH I:282

  21. Markéta Řepovna z Neveklova

    PGH I:282

  22. Heřman rytíř Janovský z Janovic † před 1536

    PGH I:282

  23. Magdalena Chřínovská z Chřínova † po 1536

    PGH I:282

  24. Jindřich Smiřický ze Smiřic † 27.4.1487

    PGH I:290

  25. Kateřina Mašťovská z Kolovrat † 1529

    PGH I:290

  26. Felix Vitzthum von Fitzthum zu Neuschönburg

    PGH I:291

  27. Martha von Mühldorf

    PGH I:291

  28. Mikuláš II. Zajíc z Házmburka na Budyni, Kosti a Troskách * 1462 †13.11.1496

    PGH I:107

  29. Hedvika ze Šternberka † 1521

    PGH I:107

  30. Karel Minstrberský, kníže olešnický * 4.5.1476 † 3.3./21.5.1536 Frankenstein, Slezsko

    PGH I:202

  31. Anna Żagańska * kolem 1480 † 27/28.10.1541

    ISG I:194




Literatura
Hlavní strana